• per streek
  • per plaats

Vakantiewoningen Lot-et-Garonne

  • Chambre en pierre gîte Monpazier ONZE 2 PERSOONS GÎTEEen sfeervolle gîte in ons hoofdgebouw met gezellige eethoek/zithoek, eigen sanitaire voorzieningen en een keuken met vele gemakken.
  • Chambre en pierre gîte Villeréal ONZE VIERPERSOONS GÎTEEen sfeervolle gîte in ons hoofdgebouw met twee slaapkamers. Deze gezellige gîte heeft een ruime zithoek en direct toegang tot een overdekt terras.
  • Chateau Mondou kasteelgite Bellevue Kasteelgite Bellevue is onderdeel van het domein Chateau Mondou, een romantisch mediterraan kasteeltje uit de dertiende eeuw.
  • Chez Jan et Nicole - Gite Toulouse Deze winter (2021) hebben wij onze ruime chambre d'hotes verbouwd en groter gemaakt, waardoor hij plaats biedt aan maximaal 4 personen (alleen in combinatie met de huur van onze andere gite).
  • Coursaint-pierre studio De studio van 30 m² met privé terras bevindt zich onmiddellijk aan het gemeenschappelijk zwembad en heeft plaats voor 3 personen (2 volwassenen en een kind).
  • Gîte Le Galeau Le Galeau is een zeer ruime gîte (120m2) voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten.
  • Gîte Lencouet Gîte Lencouet, oorspronkelijk een schuur en hooizolder van een oud 'maison de campagne' is gerenoveerd tot een verrassende en complete vakantiewoning voor 6 personen, met zicht op een schaduwrijke tui
  • Gîte Les Sapins Les Sapins een zeer ruime gîte (125 m2) voor 8 personen, heeft 4 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten.
  • Gite Papillon Privézwembad en buitenleven!De ingang van dit stenen gebouwde, onlangs gerenoveerde pand leidt naar een lichte woonkamer.
  • Lasclottes Riverside Holidays Lasclottes is een 19e-eeuwse landelijke Franse boerderij aan de rivier die traditioneel is gerenoveerd en luxueus is ingericht met oog voor detail.
  • Les Bouges Uw vakantieverblijf met veel rust, ruimte en privacy, ligt midden in een prachtig heuvellandschap, ook wel het "Toscane van Frankrijk" genoemd.
  • Les Deux Cèdres Les Deux Cèdres maakt onderdeel uit van La Bastide Portoly, van oorsprong een traditioneel boerenhuis. In het dorp Penne d'Agenais noemt men het ook wel †œLe petit château† .
  • Les Volets Bleus Stijlvol ingerichte vakantiewoning met alle luxe die vandaag de dag gevraagd wordt. Veel ruimte voor 2 personen, eventueel met een kind t/m 3 jaar.
  • Studio Lencouet In 2012 hebben we onze oude schuur gerenoveerd tot een gezellige studio.De studio is ingericht voor romantische koppels of jonge gezinnen met een baby tot 2 jaar.