Chambre en pierre gîte MonpazierONZE 2 PERSOONS GÎTEEen sfeervolle gîte in ons hoofdgebouw met gezellige eethoek/zithoek, eigen sanitaire voorzieningen en een keuken met vele gemakken.
Chambre en pierre gîte VilleréalONZE VIERPERSOONS GÎTEEen sfeervolle gîte in ons hoofdgebouw met twee slaapkamers. Deze gezellige gîte heeft een ruime zithoek en direct toegang tot een overdekt terras.
Chateau Mondou kasteelgite BellevueKasteelgite Bellevue is onderdeel van het domein Chateau Mondou, een romantisch mediterraan kasteeltje uit de dertiende eeuw.
Chez Jan et Nicole - Gite ToulouseDeze winter (2021) hebben wij onze ruime chambre d'hotes verbouwd en groter gemaakt, waardoor hij plaats biedt aan maximaal 4 personen (alleen in combinatie met de huur van onze andere gite).
Coursaint-pierre studioDe studio van 30 m² met privé terras bevindt zich onmiddellijk aan het gemeenschappelijk zwembad en heeft plaats voor 3 personen (2 volwassenen en een kind).
Gîte Le GaleauLe Galeau is een zeer ruime gîte (120m2) voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten.
Gîte LencouetGîte Lencouet, oorspronkelijk een schuur en hooizolder van een oud 'maison de campagne' is gerenoveerd tot een verrassende en complete vakantiewoning voor 6 personen, met zicht op een schaduwrijke tui
Gîte Les SapinsLes Sapins een zeer ruime gîte (125 m2) voor 8 personen, heeft 4 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten.
Gite PapillonPrivézwembad en buitenleven!De ingang van dit stenen gebouwde, onlangs gerenoveerde pand leidt naar een lichte woonkamer.
Lasclottes Riverside HolidaysLasclottes is een 19e-eeuwse landelijke Franse boerderij aan de rivier die traditioneel is gerenoveerd en luxueus is ingericht met oog voor detail.
Les BougesUw vakantieverblijf met veel rust, ruimte en privacy, ligt midden in een prachtig heuvellandschap, ook wel het "Toscane van Frankrijk" genoemd.
Les Deux CèdresLes Deux Cèdres maakt onderdeel uit van La Bastide Portoly, van oorsprong een traditioneel boerenhuis. In het dorp Penne d'Agenais noemt men het ook wel †œLe petit château† .
Les Volets BleusStijlvol ingerichte vakantiewoning met alle luxe die vandaag de dag gevraagd wordt. Veel ruimte voor 2 personen, eventueel met een kind t/m 3 jaar.
Studio LencouetIn 2012 hebben we onze oude schuur gerenoveerd tot een gezellige studio.De studio is ingericht voor romantische koppels of jonge gezinnen met een baby tot 2 jaar.