• per streek
  • per plaats

Vakantiewoningen Lot

  • Beaux Moments - Gite Amélie Gîte Amélie ligt aan de rand van de boomgaard, bij de oude walnoten boom. De gîte is in 2022 geheel gerenoveerd en sfeervol ingericht voor twee personen.
  • Ferme Font Cuberte De voormalige wijnboerderij maakt onderdeel uit van het schitterend gelegen Font Cuberte. Font Cuberte bestaat uit een voormalige wijnboerderij en een gite.
  • Font Cuberte De gite maakt onderdeel uit van het schitterend en rustig gelegen Font Cuberte.
  • La Croze - gite Matisse Gite Matisse maakt samen met Gite Monet (ook op deze boekingsite) deel uit van het oude landhuis. Gite Renoir is apart gelegen.
  • La Grange Onze gite, La Grange, ligt in Les Teyssonnières in het regionale park Causses du Quercy. Gelegen in een privébos, is het een rustige locatie, dicht bij de natuur en met prachtige dorpjes in de buurt.
  • La Libellule a Les Leroux Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan La Libellule deel uitmaakt.Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen.
  • La Truffiere Wij bieden te huur aan ons mooie huis met 3 slaapkamers en privé zwembad dat geopend is van 10.00 uur tot 18.00 uur.
  • Le Manoir - gîte Colombard Gîte Colombard heeft een oppervlakte van 45 m². De gîte is handig ingedeeld, met een overzichtelijke en goed uitgeruste keuken, een eettafel met vier stoelen, een zithoek en een aparte slaaphoek.
  • Le Manoir - gîte Duras De gîte heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging.
  • Le Manoir - gîte Malbec Gîte Malbec heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging.
  • Le Manoir - gîte Tannat Gîte Tannat heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging.
  • Le Papillon gite a Les Leroux Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt.Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen.
  • Les Combes - 6 personen Les Combes is een dubbel aneengeschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte.
  • Les Combes 4 Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte.Deze advertentie betreft het nieuwe gedeelte.
  • Les Noyers- Le Calottier Vakantiehuis Les Noyers- Le Calottier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur.
  • Petite Perle Petite Perle is een van onze twee gites. Het appartement bevindt zich onder in het hoofdhuis. Het is met aandacht en passie ingericht en straalt een warme en intieme sfeer uit.