• per streek
  • per plaats

Campings Lot

Camping Domaine de la Paille Basse

Een middeleeuws stadje (3 boerderijen) gerestaureerd en omgebouwd tot een 80 ha grote camping, en dit zonder de originaliteit te verwaarlozen. Gelegen op een heuvel met een schitterend uitzicht en romantische zonsondergang. Daarbij, met alle voorzieningen (en animatie) die u mag verwachten, biedt deze Castels-camping zijn verdiende vijf sterren.
LandFrankrijk
StreekLot
PlaatsSouillac
Bewaar als favoriet