• per streek
  • per plaats

Campings Lot

  • Camping Château de Lacomté Prachtig gelegen in een zeer oud domein met kasteelruïne. Prachtig gerestaureerde hoevegebouwen. Rust verzekerd, want deze camping richt zich alleen tot een volwassen publiek.
    vanaf € 145,00
  • Camping Domaine de la Paille Basse Een middeleeuws stadje (3 boerderijen) gerestaureerd en omgebouwd tot een 80 ha grote camping, en dit zonder de originaliteit te verwaarlozen.
    vanaf € 224,00
  • Camping KOAWA Les Cigales De camping ligt op 500m van het panorama over het historische Rocamadour. Alle staanplaatsen zijn schaduwrijk; bovendien is het er erg rustig.
    vanaf € 148,00
  • Camping KOAWA Les Reflets du Quercy Landschappelijk authentiek gelegen op het Quercy-kalkplateau. Zwembad met enorme waterspeeltuin voor de kleintjes. Uitstekend verzorgd en schoon sanitair.
    vanaf € 309,00
  • Camping La Truffière Mooie, bijna natuurcamping, gedeeltelijk in bos gelegen. Goede voorzieningen, prettige sfeer en rust. St. Cirq ligt op ± 3 km, ook te bereiken met navette.
    vanaf € 129,00
  • Camping Le Moulin du Bel-Air Aan de oevers van de Céou, omgeven door beboste heuvels, verwelkomt camping Moulin du Bel-Air u in een natuurlijke omgeving.
    vanaf € 137,00
  • Camping Le Séquoia Lekker actief onder de dennenbomenKamperen in het zuiden van Frankrijk op een mooi bosachtig terrein tussen de dennenbomen. Ruik je die heerlijke geur al?
    vanaf € 341,30
  • Camping Les Graves Boerderijcamping (ecologisch) met een mooie kampeerweide in een heerlijke omgeving. Mooie afgebakende plaatsen op een licht hellend terrein. De omgeving biedt vele excursie- en wandelmogelijkheden.
    vanaf € 224,00
  • Flower Camping Les Ondines In Souillac op 5 min. loopafstand van het centrum aan de Dordogne gelegen camping.
    vanaf € 111,50
  • Le Ventoulou Sites & Paysages Bijzonder fraaie en goed onderhouden camping met ruime grasgroene staanplaatsen. Erg mooi verwarmd zwembad, overdekt bij slecht weer. Verwarmd sanitair.
    vanaf € 139,00
  • Les Bois de Prayssac Camping gelegen in een bos bovenop een plateau met zeer mooi uitzicht.
    vanaf € 493,80
  • Sites & Paysages Les Hirondelles Mooi gelegen camping met ruime staanplaatsen. Vriendelijke eigenaren. Veel groen en bomen. Natuur en duurzaamheid worden gepromoot. Verwarmd zwembad met enkele ligplaatsen.
    vanaf € 163,75