• per streek
  • per plaats

Campings Lot

  • Camping Château de Lacomté Prachtig gelegen in een zeer oud domein met kasteelruïne. Prachtig gerestaureerde hoevegebouwen. Rust verzekerd, want deze camping richt zich alleen tot een volwassen publiek.
  • Camping Domaine de la Faurie In de mooie natuur van de Lot gesitueerde camping op een bosrijk domein van 27 hectare. Gelegen in het 'Parc Naturel Régional des Causses du Quercy'. Grote, ruime en rustige plaatsen.
  • Camping Domaine de la Paille Basse Een middeleeuws stadje (3 boerderijen) gerestaureerd en omgebouwd tot een 80 ha grote camping, en dit zonder de originaliteit te verwaarlozen.
  • Camping Domaine Papillon Kleinschalig vakantiepark met 20 ruime plaatsen, 2 huurtenten en 16 bungalows, in de groene heuvels van de Quercy, 12 km van Figeac. Ideaal voor iedereen die van ruimte, rust en natuurschoon houdt.
  • Camping KOAWA Les Cigales De camping ligt op 500m van het panorama over het historische Rocamadour. Alle staanplaatsen zijn schaduwrijk; bovendien is het er erg rustig.
  • Camping KOAWA Les Reflets du Quercy Landschappelijk authentiek gelegen op het Quercy-kalkplateau. Zwembad met enorme waterspeeltuin voor de kleintjes. Uitstekend verzorgd en schoon sanitair.
  • Camping La Clairière Verzorgde en heel ruime camping met prachtige plaatsen in het loofbos met varens en wilde chrysanten. Het sanitair dat goed onderhouden is centraal in een paddenstoelachtig gebouw.
  • Camping La Truffière Mooie, bijna natuurcamping, gedeeltelijk in bos gelegen. Goede voorzieningen, prettige sfeer en rust. St. Cirq ligt op ± 3 km, ook te bereiken met navette.
  • Camping Le Moulin du Bel-Air Aan de oevers van de Céou, omgeven door beboste heuvels, verwelkomt camping Moulin du Bel-Air u in een natuurlijke omgeving.
  • Camping Le Soulhol Camping gelegen in een groene omgeving. Het charmante dorpje Saint-Céré met alle voorzieningen ligt op 5 minuten lopen.
  • Camping Les Borgnes Rustige gelegen aan de oever van de Dordogne. Vlakbij de bekende sites van Lacave, Rocamadour en Padirac.
  • Camping Les Graves Boerderijcamping (ecologisch) met een mooie kampeerweide in een heerlijke omgeving. Mooie afgebakende plaatsen op een licht hellend terrein. De omgeving biedt vele excursie- en wandelmogelijkheden.
  • Camping Paradis de la Plage Grote camping nabij de rivier de Lot met veel voorzieningen voor kinderen. Dorp St. Cirq op loopafstand.
  • Camping Quercy Vacances Deze mooie, gezellige camping ligt ongeveer 5 km van de A20, afrit 57 en is zeer geschikt als doorgangscamping. Nieuwe eigenaars! Alles opgefrist!
  • Flower Camping Les Ondines In Souillac op 5 min. loopafstand van het centrum aan de Dordogne gelegen camping.
  • Le Ventoulou Sites & Paysages Bijzonder fraaie en goed onderhouden camping met ruime grasgroene staanplaatsen. Erg mooi verwarmd zwembad, overdekt bij slecht weer. Verwarmd sanitair.
  • Les Bois de Prayssac Camping gelegen in een bos bovenop een plateau met zeer mooi uitzicht.
  • Sites & Paysages Les Hirondelles Mooi gelegen camping met ruime staanplaatsen. Vriendelijke eigenaren. Veel groen en bomen. Natuur en duurzaamheid worden gepromoot. Verwarmd zwembad met enkele ligplaatsen.